Hakkımızda

SOMTEK Metal Teknolojileri, 1950’den beri devam edegelen Dededen Tela Dokuma ve Babadan Soğutma ve Isıtma Sektörü ile Oto Servis ve Motor Yenileme ve Rektifiye işlerinin ardından Ailenin 3. Kuşak Temsilcileri tarafından esnaf ve sanayici geleneğin son halkası olarak 2013 yılında Nurettin Sütcü ve Ali Sütcü tarafından SOMTEK Metal Teknolojileri Limited Şirketi ünvanıyla kurulmuştur.

SOMTEK Metal Teknolojileri, Metal İşleme sektöründe yenilikçi anlayışı ve kendi markasıyla ürettiği kaliteli ürünlerle sahip olduğu son teknoloji CNC makine imkanlarıyla ve profesyonel ekibiyle müşterilerine optimum çözümler sunmaktadır.

RALLİ ve AHİBABA markaları firmamızın tescilli markaları olup bu isimler altında ve fason olarak Çekmeceli Takım Dolabı, Takım Arabası, Takım Tezgahı vb. Ürünlerin imalatını yapmaktadır. 

SOMTEK Metal Teknolojileri, Metal Sektörüne ait gelişmeleri yakından takip etmeyi firma standardı olarak benimsemiştir.

Somtek Metal Teknolojileri, müşteri memnuniyetini ve uygun fiyatları öncelikli tutar. İnovasyon ve teknolojinin en son trendlerini takip ederek, üstün kaliteli ürünler sunar. Her müşteriye özel tasarım seçenekleri ile mükemmel sonuçlar garanti eder.

Somtek Metal Teknolojileri, size ve işletmenize en iyi hizmeti sunmak için hazırdır. Bize ulaşın ve ne kadar profesyonel, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunabileceğimizi görün

Mesaj gönder
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?